Sign In

Apie mus

Kodėl 14 kankorėžių? Puslapis skirtas Kačerginės, Zapyškio ir jos apylinkių lankytojams. Čia daug pušynų ir žinoma kankorėžių. Kiekvienas protmūšis ar interaktyvus pasivaikščiojimas sudarytas iš 14 klausimų. O beje, Kačerginės vėliavoje – taip pat 14 kankorėžių.

Kačerginė sulaukia daug lankytojų (dviratininkų, riedutininkų, šiaurietiško ėjimo atstovų, šeimų su vaikais ir t.t.). Norint paįvairinti įprastą pasivaikčiojimą ar pasivažinėjimą, populiariausiose lankytinose vietose pridėjome įvairius žaidimus.

Interaktyvūs pasivaikščiojimai – programėlė ves  po lankytinas vietas, pateikdama įdomius faktus ir užduodama susijusius klausimus. Viso 14 klausimų. Klausimai gana lengvi, tinka ir šeimoms su vaikais.

Lobio paieška – kodo paieška su 7 užuominomis. Tikslas rasti kodą su kuo mažiau užuominių. Kodas slepiasi konteineryje su 14kankoreziu.lt zyme (nesumaišysite, kad tikrai radote ką reikia).

Orientaciniai protmūšiai – 14 klausimų (7 susiję su vieta, 7 įprasti protmūšio klausimai). Protmūšis konkrečioje vienoje lankytinoje vietoje. Šiek tiek sudėtingiau (bet gal ir įdomiau), nes neaišku, kurioje tiksliai lankytinos vietos/parko vietoje slepiasi užuomina.

Iš anksto registruotis niekur nereikia. Atvykite jums patogiu laiku, išsirinkite lankytiną vietą ir kai jau būsite vietoje, prisijunkite (pvz su socialine paskyra) ir žaiskite. Pakvieskite iššūkiui draugus! Varžytis galima tiek atskiruose protmūšiuose, tiek bendroje lentelėje kaupti taškus.